הדברת נמלים

הדברת נמלים – שיירה אחר שיירה

הדברת נמלים בשיטה הביתית היא לעיתים כמו כוסות רוח למת. אתם לוקחים נעל, מחסלים שורה של נמלים ומתיישבים קצרי נשימה על הספה הקרובה. אתם בוודאי בטוחים שסיימתם עם הנמלים לזמן הקרוב והולכים מרוצים וטובי לב לענייניכם. כעבור שעתיים תחזרו למטבח כדי לקחת נשנוש קטן ותגלו שיירה נוספת של נמלים הולכת לידכם לאותו נשנוש בדיוק. בשלב זה אתם עלולים להתרגז, לקחת שני זוגות נעליים וללכת על השיירה מכל הכיוונים. גם הפעם תחזרו לאחר מנוחה רק כדי לגלות ששום דבר לא השתנה. אם תרצו להרחיק את הנמלים לצמיתות, תהיו חייבים להזמין הדברת נמלים מקצועית שתעשה עבורכם את העבודה. לפני שאתם מעלים חששות בקשר לתהליכי ההדברה, תנו להרגיע אתכם קצת.

הדברת נמלים – הדברים שחשוב לדעת

תעודת אחריות

מדבירים רבים נוהגים לתת על הדברה אותה הם עושים תעודת אחריות שלשנה. בכל מקרה בו מדובר על הדברת תיקנים, הדברת חולדות ואפילו הדברת פשפשים תוכלו לקבל אחריות ארוכת טווח. כשתגיעו להדביר נמלים תגלו שהמציאות שונה במקצת. הנמלים נחשבות ליצור הקשה ביותר להדברה והן עקשניות בצורה בלתי רגילה. תעודת האחריות המקסימאלית אותה תקבלו על הדברת נמלים תהיה לטווח של שלושה חודשים. לאחר פרק זמן זה לא מעוניין המדביר להתחייב על התוצאות מאחר והנמלים עלולות לשוב לכל בית, לא משנה עד כמה ההדברה תהיה חזקה.

שיטות הדברה

בהדברת נמלים ישנן מספר שיטות אשר בהן ניתן להשתמש. אם תרצו לנסות לעשות זאת בעצמכם, השיטה המומלצת היא ג'ל נגד נמלים. קונים את החומר המיוחד נגד הנמלים ומפזרים אותו ברחבי הבית במקומות נצרכים. ג'ל כזה אמור לדחות את הנמלים ולהעניק לכם שקט. אם תראו כי התוצאות אינן משביעות רצון אל תתייאשו. בשלב זה כדאי לכם להזמין מדביר מקצועי ולתת לו את השקט לעשות את עבודתו. רוב האנשים מעדיפים את שיטת הריסוס המוכרת והיעילה ומבקשים מהמדביר להקפיד על ריסוס הפינות מכל כיוון. אם המדביר אכן יקפיד על כל הכיוונים על פי הוראותיכם, תוכלו ליהנות משקט ושלווה שעוד לא הכרתם.