ריסוס טרמיטים

ריסוס טרמיטים ואתם מסודרים

ריסוס טרמיטים יכול להראות שאתם תקועים עם בעיה שעלולה לעלות לכם בבריאות. טרמיטים נחשבים לחרקים עקשניים וקטנים אותם קשה להביס. ריסוס טרמיטים שטחי לא יעזור והם פשוט ימשיכו להגיע אלא אם כן תנקטו אמצעים דרסטיים ומרחיקי לכת במיוחד. הבעיה היא שרוב האנשים כלל אינם מכירים את החרקים המכונים טרמיטים, ואם זה המצב איך יכירו פתרונות לבעיה? בדיוק לצרכים כאלו אנחנו כאן. החלטנו לספק לכם הצצה נדירה לעולם של ריסוס טרמיטים, הדברה ושאר דרכים בהם ניתן לסלק את הטרמיטים מחייכם.

ריסוס טרמיטים ודרכי הדברה נוספות

ריסוס טרמיטים

השימוש החוזר בשיטה זו מוכיח את יעילותה לאורך השנים. אמנם ריסוס שטחי אינו מספק כפי שאמרנו, אך ריסוס טרמיטים יסודי בהחלט יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. כל שעליכם לעשות הוא להזמין מדביר מומחה המנוסה בתחום של ריסוס טרמיטים. לאחר שהחלטתם מי יהיה המדביר שלכם הוא יגיע לשטח ויבדוק עד כמה הבעיה חמורה. אחד הדברים שהוא יבדוק בנוסף לכך יהיה מיקום הקן אותו בונים הטרמיטים. אם הקן גלוי לעין הריסוס יהיה פשוט וזריז. אם הקן מתחבא באדמה הוא יאלץ לעשות חיפושים עד לאיתור הקן המדויק. לאחר הריסוס הישיר על הקן נותר רק לחכות ולראות האם המשימה הצליחה או שקיים צורך בסיבוב ריסוס נוסף.

חומרים זרחניים

מלבד הריסוס הרגיל בו משתמשים המדבירים, ישנם חומרי הדברה זרחניים המותאמים במיוחד לטרמיטים. חומרים אלו אסורים לשימוש בכל מקרה אחר של הדברה, אך הטרמיטים הם יוצאים מן הכלל. מאחר וצריך לנקוט נגדם שיטות קשות במיוחד, אפילו חומרים זרחניים נכנסים לפעולה. חומרים אלו הורגים את הטרמיטים בקלות, ולעיתים מדבירים יעדיפו להטביע את הקן בחומרים אלו במקום לרסס ולנסות לחדור לעומק הקן בעזרת ריסוס בלבד.

קדיחה

כדי להיטיב ולהחדיר את חומרי ההדברה ישנה שיטה נוספת העומדת לרשות המדבירים. מדובר על קידוח לעומק האדמה עד הגעה אל הקן עצמו. הקידוח נותן למדביר נקודת מבט טובה על הקן עצמו וכך מקל עליו לאתר את מלכת הטרמיטים. אם מלכת הקן מושמדת לקן כולו אבדה מטרת קיומו והוא מתפרק לאט ובטוח עד לסילוק סופי של הטרמיטים מהאזור.