הדברה אלקטרונית

הדברה אלקטרונית – הלהיט הבא

הדברה אלקטרונית מגיעה במגוון אפשרויות, אשר רק נפתחות ומתרבות ככל שעובר הזמן. היכולות הטכנולוגיות והעולם המתקדם פותחים בפנינו עולם של בחירות שלא היה קיים בעבר. אם תשאלו את ההורים או הסבים כיצד הם הדבירו את הבית, רוב הסיכויים שהם יצחקו וישיבו לכם כי בזמנם לא היה דבר כזה הדברה לבית. עם הזמן השתכללו האמצעים והומצאה ההדברה באמצעות ריסוס. בתחילה היה מדובר על חומרים מסוכנים אשר רוססו בלי חשבון, אך עם הזמן התמעטו חומרים אלו והרעילות ירדה עד שכמעט נעלמה. גם כיום אנשים רבים משתמשים בריסוס כדי להגן על בתיהם מחרקים, אך אם תרצו להשתמש בשיטות הדברה אלקטרוניות, הנה כמה דרכים לחסוך מכם ומבני ביתכם את הצורך לשהות ליד חומרים מסוכנים.

הדברה אלקטרונית – האפשרויות שלכם

קוטל יתושים

אם אתם מסתכלים על חלון באמצע הקיץ ורואים אור סגלגל, כנראה שלא רואים שם סרט ילדים או משליכים סמיכה סגולה על החלון. את האור הסגלגל והיפה מפיק קוטל יתושים אשר מתחבר לחשמל ומפיק את האור המושך. היתושים והזבובים אשר מבחינים באור אינם מסוגלים להסב את מבטם ממנו ונמשכים אליו עד כדי הפנוט. ברגע שכנפיהם נוגעות באור הן נשרפות מיד, והיתושים נופלים לרצפת המכשיר כאשר הם אינם מסוגלים להמשיך לזוז. ברוב הבתים תמצאו בתחתית המכשיר מספר יתושים וזבובים שסיימו את דרכם בעולם, אך במקומות בהם שורצים המטרידים המעופפים בנחילים תוכלו למצוא גם ערימות של יתושים אותם תצטרכו לפנות.

שואב אבק רובוטי

אולי אתם תחשבו שלא מדובר על הדברה אלקטרונית אלא על פועל ניקיון קטן, אך בסופו של דבר המכשיר יכול לפעול כמדביר לכל דבר בעניין. אם תניחו את השואב על הרצפה תוכלו לגלות כי הוא מגיע לכל חור ופינה שקיימים אצלכם בבית. בזמן שהוא עושה זאת, הוא מכניס פנימה את האבק, חתיכות העפר הקטנות וכל דבר בו הוא נתקל בדרכו. אם התיקנים והנמלים אותם הוא יפגוש לא יהיו גדולים מחתיכות לכלוך אותן הוא נוהג לאסוף, תוכלו להיות בטוחים כי לאחר פעילות השואב תקבלו בית נקי מחרקים ומלכלוך כאחד.